csende

Pavel Teplý

Pavel Teplý

Vedoucí marketingového oddělení a zákaznické podpory Bikers Crown

URL internetové stránky: http://www.bikerscrown.com

Velikonoce s dopravou ZDARMA

Letošní Velikonoce vám chceme udělat ještě příjemnější, proto jsme se rozhodli uhradit za vás veškeré náklady na dopravu zboží, které si přes Velikonoce objednáte na našem eshopu. Je jedno jestli vyberete Českou poštu nebo PPL, dopravu zkrátka hradíme za vás a zboží doručíme až k vám domů (nebo kamkoliv budete potřebovat). Jediná podmínka je, aby minimální hodnota objednávky byla 300 Kč. Přejeme veselé Velikonoce!

Chrániče na motorku - nutná výbava každého jezdce

Žádná bezpečnostní opatření nedokážou 100% ochránit jezdce na motorce, to platilo vždycky a platit bude i nadále. Stejně jako přilba nebo pořádné boty, tak ani chrániče nesmí být podceňovány a měly by být součástí výbavy každého z vás. Je až zarážející kolik motorkářů tuto část výbavy stále vytrvale přehlíží. Homologovaný "páteřák" dokáže zmírnit, popř. úplně zabránit zranění páteře, která mají pro jezdce často fatální následky. Švihnout kolenem do asfaltu není taky nic moc zážitek, proto bychom měli mít na takovýchto choulostivých místech chrániče. V naší nabídce najdete kompletní homologované chrániče do terénu i silniční jízdu. Myslete na svoji bezpečnost a udělejte pro ni maximum! Dobře zvolené chrániče ji bezesporu zvýší...

Novinky otevřených helem Premier naskladněny

Další novinky letošního roku naskladněny! Na centrální sklad Bikers Crown dorazily nové modely otevřených helem Premier. Italské helmy Premier se vyznačují elegantním a sofistikovaným designem jednotlivých modelů. Díky dlouholeté neúnavné práci dobyl Premier většinu zahraničních trhů, včetně domovské Itálie, která je doslova nabitá konkurencí a kde patří mezi stabilní špičku na tamním trhu. Celý vývojový tým tvoří naprostí profesionálové, kteří jsou motivováni jediným cílem, a to spokojeností motorkáře. Přesvědčte se sami a vyzkoušejte tyto unikátní helmy.

Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 19 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Premier
Shoei
Simpson
XRC
Nexx
Nitro
Spyke
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Remus
Hyperpro
Bike-Lift
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Sparks
Answer
EVS
Protaper
Polisport
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Ögon
Louis
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Zeibe moto
Easybat
Ison
Alpine
Hot Topic
Thor
NGK
Champion
Nitro
Yuasa
Goldfren
Venhill
Xena
Moira
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Slime
Hiflo Filtro
Bike it
Lamax