Kalendář Rusty Pistons v prodeji!

Letošní rok se pomalu chýlí ke konci, vánoce se blíží mílovými kroky a s tím i všelijaké přípravy a předsevzetí na další rok 2015. Pro všechny vyznavače Kustom Kulture, ale nejen pro ně, jsme vyrobili a právě naskladnili velice povedený nástěnný kalendář Rusty Pistons pro rok 2015.  Podívejte se na tyto stylové fotografie, které se musí vyjímat na každé zdi...

Rusty Pistons je značka oblečení pro milovníky Kustom Kulture, rock´n´rollu, rockabilly, hot rodů a všeho kolem...

Objednat si ho můžete za super cenu 169,- Kč na našem eshopu.

Rozměry 43 x 30 cm.

 

Prohlédněte si kompletní nabídku Rusty Pistons prolistováním virtuálního katalogu Rusty Pistons, ať víte co vás ještě čeká. Jakmile naskladníme další zboží z této kolekce, dáme vám včas vědět.

Pokud vás tento styl baví, navštivte oficiální webové stránky Rusty Pistons, na kterých najdete kromě nabízených produktů také spoustu zajímavých informací o kustom kulture, nádherné fotky pinup girls, hot rodů, rat rodů a spousty dalších zajímavostí.

Oficiální web Rusty Pistons najdete na adrese www.rustypistons.eu.


Produkty Rusty Pistons si můžete objednat hned na našem eshopu. Najdete je samozřejmě i na prodejnách Bikers Crown.

Rusty Pistons se zúčastňují také nejrůznějších akcí pořádaných po celé Evropě. Máte je tak možnost potkat osobně na výstavách, sportovních akcích i nejrůznějších srazech.

 

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 19 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Premier
Bell
Simpson
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Ögon
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Moira
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it