Logo
Vytisknout tuto stránku

Pánské i dámské kalhoty Trilobite Consapho za akční cenu!

Pánské i dámské kalhoty Trilobite Consapho za akční cenu!

Máte rádi dárky? Určitě ano, proto přicházíme s jedinečnou a skladově omezenou akcí na voděodolné motocyklové jeans Trilobite Consapho Waterproof. Ode dneška totiž můžete koupit tyto kalhoty se 40% slevou!!! Udělejte radost sobě a třeba i partnerce a využijte této jedinečné akce. Tyto voděodolné kalhoty jsou ideální volbou pro jezdce, kteří preferují vzhled kůže, ale pohodlí klasických kalhot. Povoskovaná bavlna v barvě připomínající kůži je přímo laminována voděodolnou membránou s vodním sloupcem 5000 mm a prodyšností 3000 g / m2 / 24 h. Membrána zajistí ochranu proti vodě při jízdě v dešti. Hydrofobní úprava po celém povrchu kalhot navíc odpuzuje vodu. Všechny švy na těchto kalhotách jsou laminovány voděodolnou páskou. 

Oděruvzdorná podšívka vyrobená z materiálu Kevlar® progresivní technologií DuPont ™ v oblastech kolen a zadní strany stehen vás v případě pádu ochrání proti odření. Chrániče kolen Trilobite® Premium Protection s úrovní ochrany CE level 1 zaručují účinnou ochranu při nárazu. Kalhoty Consapho waterproof mají přípravu na chrániče boků. Při jízdě v teplém počasí uvítáte větrací kapsy na stehnech s voděodolnými zipy. Ty zajistí ideální cirkulaci vzduchu. Strečový panel v rozkroku pomáhá zvyšovat jízdní komfort. Vyvýšený pas na zadní straně zakryje spodní část vašich zad.

Kalhoty Consapho Waterproof jsou dostupné v pánské  dámské variantě:


Trilobite 1662 Consapho mens trousers

Původní cena: 4.990 Kč

Nová cena: 2.990 Kč

Do eshopu


Trilobite 1662 Consapho ladies trousers

Původní cena: 4.990 Kč

Nová cena: 2.990 Kč

Do eshopu

Vnější materiál:
- povoskovaná bavlna s přímo laminovanou membránou s hodnotami 5000/3000
- podšívka: aramidová vlákna v oblasti kolen a zadní strany stehen z materiálu Kevlar® vyrobeného progresivní technologií DuPont ™

Chrániče:
- kolenní chrániče Trilobite® Premium Protection CE Level 1, příprava na chrániče boků

Ergonomické vlastnosti:
- 5 kapes
- strečový panel v rozkroku
- nastavitelná výška chráničů kolen
- dvojitá poutka vpředu
- vyvýšený pas vzadu

Ventilace:
- větrací kapsy na stehnech

Voděodolnost:
- membrána 5.000 mm vodního sloupce / 3.000 g /m2 / 24 h prodyšnost
- nepromokavé zipy

Na co se hodí?
Onroad a silniční cestování, chopper, pánské velikosti (28- 44) a dámské velikosti (26-36) ve standardní délce. Skvěle se hodí se k bundám Trilobite® Rally a Agnox.

Kevlar® a DuPont ™ jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti E.I. du Pont de Nemours and company.

Mnohem více informací o produktech značky Trilobite Premium Aramdi Fashion najdete na oficiálních webových stránkách www.trilobitemoto.com. Všechny výrobky značky Trilobite najdete rovněž na našem eshopu

© 2000 - 2017 Bikers Crown - motorcycle shop.
All rights reserved