Novinka: Běžecké boty Acerbis skladem

Pokud patříte mezi aktivní sportovce a jezdíte závodně motocross nebo třeba silniční okruhy, určitě se fyzické přípravě v průběhu roku nevyhnete. Dobrá kondice k moto sportu neodmyslitelně patří a proto jsme do své nabídky zařadili i originální běžecké boty Acerbis running shoes. Tato velice oblíbená italská značka nabízí spojení vysoké kvality, skvělého designu i moderní technologie. Jejich výrobky splňují veškeré nároky jezdců, kterých je v současnosti po světových tratích čím dál tím více.

Tyto bezešvé boty mají na vnější straně síťovinový interiér a jsou vyztužené ze syntetické kůže. Mají navíc podrážku s gumovými vložkami v místech s možností zvýšeného opotřebení. Jsou velice lehké a díky jejich elegantnímu designu jsou vhodné jak pro pány, tak i dámy. Nabízíme je pro vás hned v devíti různých velikostech. Vyzkoušejte tyto skvělé běžecké boty, opravdu za to stojí a jejich cena je více než přívětivá. 


Acerbis running shoes blk/fluo orange

Cena: 1.390,- Kč

Do eshopu

Kompletní nabídku značky ACERBIS najdete na našem eshopu a vybraných prodejnách Bikers Crown.

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 19 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Premier
Bell
Simpson
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Ögon
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Moira
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it