Logo
Vytisknout tuto stránku

Nové designy Caberg Droid naskladněny

Model DROID je určen pro jezdce, kteří nechtějí zůstat bez povšimnutí... Model DROID je určen pro jezdce, kteří nechtějí zůstat bez povšimnutí...

Italský výrobce helem Caberg letos přichází s novými designy loňské novinky Caberg Droid, proto vám je jako výhradní dovozci této značky můžeme nabídnout ještě před startem nové sezóny. Naskladnili jsme další barevné varianty vyklápěcí helmy Caberg Droid. Jedná se o polykarbonátovou odklápěčku s dvojí homologací integrální a otevřené helmy s věstavěnou sluneční clonou. Na první pohled zaujme nápadným sysémem ventilací v bradové části.  

Vyklápěcí přilba Droid je vyrobena z polykarbonátu, váží 1550 gramů a oproti většině konkurenčních modelů má menší skořepinu. Helma má dvojí homologaci P/J umožňující jízdu i s otevřenou bradovou částí díky páčce na levé straně přilby. Tato páčka v poloze „J“ blokuje bradovou část helmy v plně otevřené poloze, čímž zabraňuje jejímu náhodnému zavření.

Bradová část má dvě individuální nastavitelné ventilace pro nasávání vzduchu přímo na vnitřní povrch plexi, čímž zabraňují zamlžení i v těch nejextrémnějších podmínkách. Skvělá ventilace helmy je zajištěna díky široké čelní ventilaci a vnitřním vzduchovým drážkám. Helma Droid je vybavena systémem dvojího plexi, díky jednoduchému používání sluneční clony umožňuje pohodlnou a bezpečnou jízdu za přímého slunce.

XS – 53-54 cm; S – 55-56 cm; M – 57-58 cm; L – 59-60 cm; XL – 61-62 cm

Vnitřní sluneční clona má úpravu proti poškrábání, zatímco vnější plexi má také úpravu proti zamlžení díky Pinlock fólii Max Vision. Vnitřní výstelka, vyrobená z nejlepších hypoalergenních látek, je odnímatelná a omyvatelná. Kromě toho jsou lícnice koncipovány tak, aby bylo pohodlné i nošení brýlí. Navíc je helma připravena k montáži a použití komunikačního systému Caberg Just Speak.


Caberg Droid Iron

6.790 Kč

Do eshopu


Caberg Droid Patriot

6.790 Kč

Do eshopu


Caberg Droid White Metal

6.290 Kč

Do eshopu


Caberg Droid Blaze

6.790 Kč

Do eshopu


Caberg Droid Hi Vizion

6.490 Kč

Do eshopu


Caberg Droid 17 Matt black/fluo

6.290 Kč

Do eshopu

 

Charakteristika

- Skořepina: polykarbonát
- Dvojité plexi – vnější čiré plexi a sluneční kouřová clona
- Systém rychlého odepnutí plexi
- Plexi s úpravou proti poškábání
- Max vision Pinlock – široká protimlžící fólie
- Zapínání na mikrometrickou přezku
- Odnímatelná a pratelná vnitřní výstelka
- Odnímatelný bradový deflektor
- Připraveno pro komunikátor Just Speak S
- Hmotnost: 1550 gr +/- 50gr


Kompletní nabídku helem CABERG 
najdete na našem eshopu ZDE

Italský výrobce s mnohaletou tradicí.  Současný leader na trhu je vůbec jedním z prvních výrobců výklopných helem a sluneční clony na světě. Značka Caberg získala mnoho ocenění za kvalitu, bezpečnost a zpracování v mnoha novinářských testech.  V řadě hodnocení poráží i dvakrát dražší konkurenční helmy na světovém trhu. Caberg nabízí nejlepší poměr kvalita/cena a 100% výrobu v Itálii. V nabídce helem BIKERS CROWN jde o nejprodávanější značku. Až někde potkáte bikera s helmou Caberg, zeptejte se ho, jak je s ní spokojen... a budete ji chtít taky.

 

© 2000 - 2020 Bikers Crown - motorcycle shop.
All rights reserved