Kolekce THOR 2018 skladem!

Velice oblíbená značka motokrosového a volnočasového oblečení THOR je další žhavou novinkou v našem sortimentu. Bezpečné, pohodlné a s pěkným designem. Takové by mělo být moderní motokrosové oblečení a příslušenství. Značka THOR tato kritéria opět plní dokonale! Nabízíme vám zbrusu novou kolekci 2018, ve které najdete výrobky, na které se můžete 100% spolehnout i v těch nejtěžších podmínkách. Součástí MX kolekce je i stylové volnočasové oblečení, které s blížícími se vánocemi může být skvělým tipem na dárky. 

Motokrosové oblečení, helmy a chrániče THOR
z kolekce 2018

 
Nikdo jiný na poli motokrosového oblečení nemůže říct, že má více než 40 let zkušeností na motokrosovém trhu. A upřímně, je to poznat. Thor nabízí motokrosové vybavení prvotřídní kvality!
 
 
 
Značka Thor vznikla v roce 1966 a založil jí jezdec Torsten Hallman. Odtud vzniklo i jméno společnosti, která se zapsala do světa motokrosu zlatým písmem. Thor je totiž zkratkou z Torsten Hallman Original Racewear, ale to určitě každý MX závodník ví. Kdo motokrosové oblečení od společnosti Thor vyzkoušel, tak už nechce jiné. Mezi hlavní přednosti produktů této značky patří kvalita, pevnost a výkonost.

 

 

Kompletní nabídku výrobků THOR najdete na našem eshopu ZDE

 

 

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 19 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Premier
Bell
Simpson
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Ögon
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Moira
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it