Helmy SUOMY Halo skladem!

Sezóna je v plném proudu a my přicházíme s další super novinkou! Představujeme vám nový model helmy SUOMY v naší nabídce pod názvem SUOMY HALO. Jedná se o integrální helmu vyrobenou z termoplastu a dvojitým plexi, kterou nabízíme ve 4 barevných provedeních. Tyto vysoce kvalitní helmy agresivního vzhledu se vyznačují skvělým designem a grafikou, vysokou bezpečností na silnici i okruhu, nízkou hmotností i cenovou dostupností. Přesvědčte se sami!

Integrální Helmy SUOMY HALO najdete již nyní na všech našich prodejnách, objednat si je můžete HNED přímo na našem eshopu

V nabídce máme designově velice vydařený model Halo GRAPHICS nebo standardní barevné provedení v bílé lesklé barvě Halo PLAIN WHITE, černé lesklé Halo PLAIN BLACK nebo černé matné Halo PLAIN BLACK MATT.

SUOMY HALO GRAPHICS

suomyhalo1

 

Integrální helmu Suomy Halo Graphics si můžete objednat hned na našem eshopu. Najdete ji také na prodejnách Bikers Crown.

SUOMY HALO PLAIN WHITE

suomyhalo2

 

Integrální helmu Suomy Halo Plain white si můžete objednat hned na našem eshopu. Najdete ji také na prodejnách Bikers Crown.

SUOMY HALO PLAIN BLACK a BLACK MATT

suomyhalo3

Integrální helmu Suomy Halo Plain black si můžete objednat hned na našem eshopu. Najdete ji také na prodejnách Bikers Crown.
Integrální helmu Suomy Halo Plain black matt si můžete objednat hned na našem eshopu. Najdete ji také na prodejnách Bikers Crown.

suomyhalo4


suomyhalo5

Proč vybrat značku SUOMY?

- Důraz na bezpečnost, která odpovídá homologačním standardům
- Rozmanité skořepiny
- Výzkum a vývoj nových materiálů, které jsou lehčí a pevnější
- Volba tepelně lisovaných plexi s úpravou proti zamlžení a proti poškrábání
- Technologie a konstantní výzkum pro inovativní řešení, vždy v Itálii
- Řemeslná výroba s důrazem na techniku a estetiku, to jsou silné stránky Suomy
- Schopnost spojovat tradiční italský styl, design a pohodlí

Italskou značku helem Suomy založil v roce 1997 Umberto Monti. Činnosti této značky jsou od prvopočátku úzce spjaty se světem závodních motocyklů, odkud čerpá inspiraci a informace potřebné ke stále progresivnímu vývoji svých helem. Cíl byl vždy stejný – zajistit kvalitu, vysokou technickou úroveň a zachovat „nálepku“ MADE IN ITALY spolu s vášní pro závodění a ambicemi vyhrát další světový šampionát... Více informací najdete na domovských stránkách výrobce www.suomy.com.

Prohlédněte si naši nabídku SUOMY na našem eshopu.

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 19 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Premier
Bell
Simpson
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Ögon
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Moira
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it