Logo
Vytisknout tuto stránku

Helmy SIMPSON za polovic!

Helmy SIMPSON za polovic!

Do povánočních slev jsme zařadili jediný homologovaný model helem SIMPSON pro evropský trh - VENOM, který byl vyroben ve spolupráci s italským Vemarem. Agresivní streetfighter vzhled, prvotřídní komfort, vynikající technická specifikace a ultralehká skořepina, to jsou hlavní přednosti této luxusní americké helmy. S touto helmou zkrátka nešlápnete vedle a můžete ji využít prakticky na jakoukoliv motorku. Její provedení je opravdu špičkové a design neokoukaný. Jedna věc je u helem SIMPSON jistá. Buď je milujete nebo nenávidíte..., jejich design ovšem nikoho nenechává úplně lhostejným, neboť si můžete být jisti, že pokud vyrazíte na silnice s helmou SIMPSON, určitě nezůstanete bez povšimnutí.

 
 
 
 

Simpson Venom gloss black
Integrální helma

Původní cena: 8.290,- Kč
Nová cena: 4.290,- Kč

Do eshopu

Simpson Venom gloss white
Integrální helma

Původní cena: 8.290,- Kč
Nová cena: 4.290,- Kč

Do eshopu

Simpson Venom matt black
Integrální helma

Původní cena: 8.290,- Kč
Nová cena: 4.290,- Kč

Do eshopu

 

Charakteristika Simpson Venum:

- materiál: Maxx - 3C trikompozit - vysoce pevná a lehká konstrukce skořepiny – carbon / kevlar / fiberglass
- ultra široké zorné pole pro maximální vertikální a periferní vidění
- příprava Pinlock® MaxVision® fólii
- plexi odolné proti poškrábání a s úpravou proti zamlžení
- zámek bezpečně zajišťující plexi i ve vysoké rychlosti
- kontrolované proudění vzduchu proti zamlžení plexi – umožňuje otevřít plexi na pouhý 1mm pro dodatečný tok vzduchu pro okamžité odmlžení v podmínkách extrémní vlhkosti
- VKS – Vemar Klima System - ventilace pro odvod teplého vzduchu z helmy, čerstvý vzduchu je vháněn dovnitř pomocí systému přední a vrchní ventilace a přes vnitřní systém kanálků vytlačuje teplý vzduch ventilačními otvory na vnější zadní části helmy ven
- vyjímatelná a pratelná komfortní vnitřní výstelka
- zapínání na D kroužek
- příprava na Bluetooth komunikační systém
- vnitřní sluneční clona zakrývající celé zorné pole
- sluneční clona se systémem rychlého nacvaknutí umožňuje snadnou výměnu vnitřní clony bez nutnosti použití nářadí
- dvě velikosti skořepin

Proč je SIMPSON helma v portfoliu VEMAR?
 
Po několika letech úzké spolupráce oslovila známá americká značka SIMPSON PERFORMANCE PRODUCTS společnost VEMAR, aby jejich ikonickým helmám přidali dotek moderního designu a komfortu. Výsledkem je zcela nová Simpson Venom helma, kombinující agresivní vzhled street fighterů s komfortem a technickými specifikacemi, jako je například ultra lehká skořepina z Maxx-3C trikompozitu s VKS ventilačním systémem, zvětšené zorné pole pro skvělé vertikální a periferní vidění, plexi připravené pro použití Pinlock® MaxVision® fólie a sluneční clona kryjící kompletně celé zorné pole.
 

Americká firma SIMPSON RACE PRODUCTS vyrábí bezpečnostní produkty pro motorsport již od roku 1959. Od té doby firma uvedla na trh přes 200 inovativních produktů pro bezpečnost v motorsportu a stala se jedním z leaderů světového trhu. Z pochopitelných důvodů je firma známá především v USA, kde je téměř výhradním dodavatelem v závodech dragsterů, NASCAR a INDYCAR. 

Specifickou vlastností přileb SIMPSON je odvážný a charakteristický design, navazující na tradici z roku 1979, kdy firma představila první přilbu s tímto designem, model RX-1, často přezdívanou jako „StarWars“. Přilba se stala tak populární, že ji ještě v témže roce použilo 70% účastníků Indy500. I v dnešní době je však tento design díky neustálému vývoji a modernizacím velmi aktuální a atraktivní a to zejména pro jezdce s individualistickým přístupem, což dokládá i fakt, že přilbu SIMPSON používá i nejupovídanější řidič všech dob, legendární STIG z populárního britského seriálu BBC TopGear. 

Helmy SIMPSON najdete na našem eshopu ZDE

 

© 2000 - 2020 Bikers Crown - motorcycle shop.
All rights reserved