Helmy SIMPSON nově v Bikers Crown

Jsme velice poctěni, že jsme se v lednu tohoto roku stali výhradním distributorem první motocyklové helmy značky SIMPSON, která nabízí homologací pro evropský trh! Jedná se o model SIMPSON VENOM, který byl vyroben ve spolupráci s italským Vemarem. Agresivní streetfighter vzhled, prvotřídní komfort, vynikající technická specifikace a ultralehká skořepina, to jsou hlavní přednosti této luxusní americké helmy. S touto helmou zkrátka nešlápnete vedle a můžete ji využít prakticky na jakoukoliv motorku. Její provedení je opravdu špičkové a design neokoukaný. Jedna věc je u helem SIMPSON jistá. Buď je milujete nebo nenávidíte..., jejich design ovšem nikoho nenechává úplně lhostejným, neboť si můžete být jisti, že pokud vyrazíte na silnice s helmou SIMPSON, určitě nezůstanete bez povšimnutí.

 
 
 

Simpson Venom gloss black
Integrální helma

Cena: 9.990,- Kč

Do eshopu

Simpson Venom gloss white
Integrální helma

Cena: 9.990,- Kč

Do eshopu

Simpson Venom matt black
Integrální helma

Cena: 9.990,- Kč

Do eshopu

 

Charakteristika Simpson Venum:

- materiál: Maxx - 3C trikompozit - vysoce pevná a lehká konstrukce skořepiny – carbon / kevlar / fiberglass
- ultra široké zorné pole pro maximální vertikální a periferní vidění
- příprava Pinlock® MaxVision® fólii
- plexi odolné proti poškrábání a s úpravou proti zamlžení
- zámek bezpečně zajišťující plexi i ve vysoké rychlosti
- kontrolované proudění vzduchu proti zamlžení plexi – umožňuje otevřít plexi na pouhý 1mm pro dodatečný tok vzduchu pro okamžité odmlžení v podmínkách extrémní vlhkosti
- VKS – Vemar Klima System - ventilace pro odvod teplého vzduchu z helmy, čerstvý vzduchu je vháněn dovnitř pomocí systému přední a vrchní ventilace a přes vnitřní systém kanálků vytlačuje teplý vzduch ventilačními otvory na vnější zadní části helmy ven
- vyjímatelná a pratelná komfortní vnitřní výstelka
- zapínání na D kroužek
- příprava na Bluetooth komunikační systém
- vnitřní sluneční clona zakrývající celé zorné pole
- sluneční clona se systémem rychlého nacvaknutí umožňuje snadnou výměnu vnitřní clony bez nutnosti použití nářadí
- dvě velikosti skořepin

Proč je SIMPSON helma v portfoliu VEMAR?
 
Po několika letech úzké spolupráce oslovila známá americká značka SIMPSON PERFORMANCE PRODUCTS společnost VEMAR, aby jejich ikonickým helmám přidali dotek moderního designu a komfortu. Výsledkem je zcela nová Simpson Venom helma, kombinující agresivní vzhled street fighterů s komfortem a technickými specifikacemi, jako je například ultra lehká skořepina z Maxx-3C trikompozitu s VKS ventilačním systémem, zvětšené zorné pole pro skvělé vertikální a periferní vidění, plexi připravené pro použití Pinlock® MaxVision® fólie a sluneční clona kryjící kompletně celé zorné pole.
 

Americká firma SIMPSON RACE PRODUCTS vyrábí bezpečnostní produkty pro motorsport již od roku 1959. Od té doby firma uvedla na trh přes 200 inovativních produktů pro bezpečnost v motorsportu a stala se jedním z leaderů světového trhu. Z pochopitelných důvodů je firma známá především v USA, kde je téměř výhradním dodavatelem v závodech dragsterů, NASCAR a INDYCAR. 

Specifickou vlastností přileb SIMPSON je odvážný a charakteristický design, navazující na tradici z roku 1979, kdy firma představila první přilbu s tímto designem, model RX-1, často přezdívanou jako „StarWars“. Přilba se stala tak populární, že ji ještě v témže roce použilo 70% účastníků Indy500. I v dnešní době je však tento design díky neustálému vývoji a modernizacím velmi aktuální a atraktivní a to zejména pro jezdce s individualistickým přístupem, což dokládá i fakt, že přilbu SIMPSON používá i nejupovídanější řidič všech dob, legendární STIG z populárního britského seriálu BBC TopGear. 

Helmy SIMPSON najdete na našem eshopu ZDE

 

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 21 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Premier
Bell
Simpson
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it