Pavel Teplý

Pavel Teplý

Vedoucí marketingového oddělení a zákaznické podpory Bikers Crown

URL internetové stránky: http://www.bikerscrown.com

Náš tip: Limitovaná edice Honda skladem

Pro velký zájem jsme pro milovníky značky Honda, doplnili sklady limitovanou edicí motorkářského a volnočasového oblečení Alpinestars. Pokud jste vždy toužili být slazení se svým endurem od Hondy a doposud jste nenašli to pravé oblečení, tak nyní je váš problém vyřešen. Bunda i kalhoty Alpinestars Andes V2 Drystar jsou tím idálním motooblečením, které je nejen technologicky vyspělé, ale s vaší Hondou budou tvořit dokonalý set. Pro volné chvíle, kdy nejezdíte, si určitě vyberete z kvalitního volnočasového oblečení, samozřejmě také v designu Honda. Spojení Hondy a Alpinestars funguje skvěle i v závodním světě - MotoGP, MXGP nebo třeba Rally Dakar... Tak mrkněte níže a vyberte nějaký kousek z této parádní edice Alpinestar Honda.

Airbagnamoto.cz - jediný web o moto airbazích spuštěn!

Airbag je dnes naprosto běžnou součástí výbavy osobních automobilů a málokdo si dovede představit nový vůz, který nemá alespoň dvojici čelních airbagů. Jak je to ale s použitím airbagu u motorkářů? Mechanické airbagy na trhačku není třeba přiliš představovat, ale elektronicky řízené airbagové systémy, které se začaly využívat před pár lety v MotoGP, už za menší osvětu určitě stojí! A proč? Protože tato revoluční bezpečnostní ochrana pro motorkáře je nyní dostupná i pro veřejnost a dá se očekávat, že v blízké budoucnosti plně nahradí na trhu mechanické airbagy. S technologií elektronických airbagů se úroveň ochrany pro motorkáře výrazně posunula a nastal tak průlom k mnohem vyššímu stupni ochrany při sportovní či cestovní jízdě na motocyklu.

Hledáme nové prostory pro novou prodejnu ve Zlíně

Upozorňujeme všechny zákazníky ze Zlína a blízkého okolí, že z důvodu nevyhovujících prostor, jsme na konci roku 2019 ZAVŘELI zlínskou pobočku Bikers Crown v obchodním centru DOMUS. Intenzivně hledáme v tomto regionu jinou lokalitu, ve které vám nabídneme daleko širší produktovou nabídku a lepší služby, na které jste u nás zvyklí z jiných poboček Bikers Crown.

Podpořte Bikers Crown v soutěži ShopRoku 2019

Jste s naším internetovým obchodem Bikers Crown spokojeni? Dejte nám o tom vědět. Budeme velice rádi, když nás podpoříte a dáte nám svůj hlas. Právě probíhá soutěž Shop roku 2019, do které jsme zapojeni i my. Pro náš eshop můžete v Ceně popularity v kategorii Auto-Moto hlasovat až do 28. 2. 2020. Stačí jen kliknout na banner s tlačítkem Hlasovat, vyplnit do jednoho chlívku v pořadí název eshopu "Bikers Crown", odeslat hlasovací formulář a potvrdit své hlasování v e-mailu, který vám bude zaslán k ověření. Budeme vdečni za každý váš hlas!

Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 19 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Premier
Simpson
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Hyperpro
Bike-Lift
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Ögon
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Moira
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it