Pavel Teplý

Pavel Teplý

Vedoucí marketingového oddělení a zákaznické podpory Bikers Crown

URL internetové stránky: http://www.bikerscrown.com

Ve státní svátek 28. 9. máme zavřeno

  • Zveřejněno v Aktuality

Upozorňujeme naše zákazníky, že v pondělí 28. září 2020 budou mít naše prodejny z důvodu zákonného nařízení zavřeno. Díky prosazenému senátnímu návrhu zákona o prodejní době v maloobchodě a velkoobchodě musí mít obchody zavřeno během sedmi svátků - 1. ledna, na Velikonoční pondělí, 8. května, 28. září, 28. října, 25. a 26. prosince. Naše prodejny otevřeme hned následující den v úterý.

Na silnicích už číhají nástrahy podzimu, jste na ně připraveni?

  • Zveřejněno v Aktuality

Motorkářská sezóna zdaleka není u konce a slunečné počasí posledních dnů přímo láká k vyjížďkám, což je samozřejmě jenom dobře! S příchodem podzimního počasí ale každým rokem přibývá čím dál tím více dopravních nehod a nemusí to být jen změnou počasí a poklesem teplot. Motorka se chová na silnici po letní bouřce úplně jinak než při "podzimním" dešti, ale jsou tu i další věci, na které bychom neměli zapomínat. Pokud patříte mezi nadšence a ani chladnější počasí vás nepřinutí k ukončení sezóny a zazimování motorky, pak byste se na sychravý podzim měli včas připravit.

Ochranné plachty na motorku za skvělé ceny

  • Zveřejněno v Aktuality

I když nám počasí stále přeje, motorkářská sezóna se pomalu blíží ke svému konci... Každá motorka by po celou dobu stání měla být zakryta ochrannou moto plachtou, a to prodyšnou. Určitě nepoužívejte igelit! V naší nabídce najdete ochranné plachty na motocykly a čtyřkolky za skvělé ceny. Od nejmenších velikostí až po ty největší, určené pro opravdu velké stroje.

Nový eshop Bikers Crown spuštěn!

  • Zveřejněno v Aktuality

Po více než roce titěrné práce můžeme konečně zakřičet HOTOVO! Nad změnou e­shopu jsme dlouho přemýšleli. A jelikož je naší prioritou, aby nakupování motorkářského příslušenství a doplňků bylo v našem e­shopu pro každého zákazníka jednoduché a přehledné jako je tomu na našich kamenných prodejnách, dali jsme e­shopu to, co si dnešní doba žádá - modernější vzhled, jasné informace, intuitivní ovládání, vylepšené prostředí pro mobilní telefony i vyšší rychlost. Navštivte nový internetový obchod Bikers Crown a projděte si jednotlivé sekce a nabízený sortiment, který neustále doplňujeme o novinky z nejnovějších kolekcí. Věříme, že se vám nový eshop bude líbit a nákup na něm bude pro vás ještě příjemnější než doposud.

Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 20 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Premier
Bell
Simpson
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Ögon
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Moira
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it