Trilobite® 661 Parado - nejžádanější moto jeans posledních let

Kevlarové motocyklové jeans Trilobite® 661 PARADO patří mezi naprostý bestseller mezi motocyklovými kalhotami, a to nejen na českém trhu. Díky kvalitnímu a funkčnímu zpracování nabízí tento model požadovanou ochranu a dokonalý komfort při jízdě na motorce.  Určitě jste si v poslední době všimli, že se na našem trhu nachází téměř totožné jeans od konkurenčních značek, které vypadají stejně jako model Trilobite® 661 PARADO. Jenže nenechte se mýlit... ONI OPRAVDU JEN TAK VYPADAJÍ.

Originál je jen jeden, vybírejte s rozvahou!


Za téměř srovnatelnou cenu vám konkurenční značky nabízejí motocyklové jeans, které rozhodně nedosahují kvalit modelu Trilobite® 661 PARADO. Kevlarové podšití není zdaleka tak kvalitní a na takových místech jako u modelu Trilobite® 661 PARADO, protektory kolen a boků u nich nenajdete a jestli ano, tak se určitě nebude jednat o kvalitní certifikované chrániče CE Level 2 dle EN 1621-1:2012. Od STRETCH panelů zvyšující optimální pohodlí a umožňující dvoudimenzní elasticitu až po dvojité prošití pro lepší odolnost nemluvě...

Pokud tedy uvažujete o koupi motocyklových jeans na letošní sezónu, vybírejte opravdu pečlivě a zaměřte se na kvalitu, která vám poskytne patřičnou ochranu a komfort. V nabídce značky Trilobite nabízíme jak pánské, tak i dámské kalhoty v nejrůznějších barevných provedení nebo ve standardní či prodloužené délce nohavic.

 

Dostupné PÁNSKÉ modely jeans Trilobite 661 Parado:

DOPRAVA ZDARMA
Trilobite® 661 Parado blue SLIM
Cena: 5.390,-

Do eshopu

DOPRAVA ZDARMA
Trilobite® 661 Parado black SLIM
Cena: 5.390,-

Do eshopu

DOPRAVA ZDARMA
Trilobite® 661 Parado light grey SLIM
Cena: 5.390,-

Do eshopu

DOPRAVA ZDARMA
Trilobite® 661 Parado dirty blue Slim fit
Cena: 5.390,-

Do eshopu

DOPRAVA ZDARMA
Trilobite® 661 Parado rusty brown Slim fit
Cena: 5.390,-

Do eshopu

DOPRAVA ZDARMA
Trilobite® 661 Parado dark khaki Slim fit

Původní cena: 4.390,- Kč
Cena: 1.990,-

Do eshopu

DOPRAVA ZDARMA
Trilobite® 661 Parado blue digi camo
Cena: 5.390,-

Do eshopu

DOPRAVA ZDARMA
Trilobite® 661 Parado Circuit slim blue level 2 - CE AAA
Cena: 5.790,-

Do eshopu

DOPRAVA ZDARMA
Trilobite® 661 Parado dark blue SLIM
Cena: 5.390,-

Do eshopu

 

 

Dostupné DÁMSKÉ modely jeans Trilobite 661 Parado:

DOPRAVA ZDARMA
Dámské Trilobite® 661 Parado slim fit blue level 2
Cena: 5.390,-

Do eshopu

DOPRAVA ZDARMA
Dámské Trilobite® 661 Parado black
Cena: 5.390,-

Do eshopu

DOPRAVA ZDARMA
Dámské Trilobite® 661 Parado grey
Cena: 5.390,-

Do eshopu

Protože TRILOBITE tým věří v kvalitu a úroveň ochrany, kterou jeho produkty poskytují, je samozřejmostí, že i nejprodávanější model Trilobite® 661 PARADO byl otestován v tomu určené laboratoři. Vybral italský institut CENTROCOT, u kterého testy nechal provést. Výsledky jsou velmi přesvědčivé a dokazují, že jeans jsou opravdu bezpečným produktem. Model Trilobite® 661 PARADO tím splňuje požadavky Evropské normy EN 17092-3:2020 level AA.


Kompletní nabídku TRILOBITE si můžete prohlédnout nebo přímo objednat na našem eshopu

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na online zákaznické podpoře, kterou můžete využívat každý všední den od 8.00 do 16.00 na telefonním čísle 800 313 333, online chatu nebo pište kdykoliv na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Mnohem více informací o jeans Trilobite najdete na oficiálních webových stránkách www.trilobitemoto.com.

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 24 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Bell
Shark
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Rusty Pistons
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
Kriega
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Carhartt
Nabajk
Interphone
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it