Logo
Vytisknout tuto stránku

Princip chladící vesty MACNA

Princip chladící vesty MACNA

Holandská značka Macna je dlouholetým a osvědčeným výrobcem motooblečení, které je uznávané po celém světě. Ve svém sortimentu má i vychytané výrobky do horkých letních dnů, konkrétně mluvíme o funkční chladící vestě Macna Dry Cooling Evo. Chladící vesta Macna se stará o teplotní pohodu jezdce v těch nejparnějších dnech. Vyzkoušejte sami, opravdu to funguje!

Na jakém principu funguje?

Chladící vesta funguje jako spodní vrstva, ideálně vhodná hlavně pod kožené oblečení. Do vesty se nalije půl litru obyčejné vody, tělesná teplota a teplota okolního vzduchu ji z vesty odpařují. Důsledkem je, že povrch a vaše kůže se ochladí suchým způsobem předtím, než se zpotíte. Když je nakonec zásobník vody prázdný, jednoduše vodu dolijete a jste zase připraveni být příjemně chlazeni, a to až po dobu tří dnů!

Vesta má příjemnou fleecovou podšívku s antibakteriální úpravou, není problém ji prát. Díky jednoduché konstrukci není nijak nepříjemně těžká a nebude problém ji napasovat pod oblečení i s páteřovým chráničem. Tuto vestu najdete na prodejnách Bikers Crown nebo si ji můžete objednat přímo na našem eshopu. Nabízíme ji ve čtyřech velikostech za super cenu 3.590 Kč !!!

KOUPIT NA E-SHOPU Bikers Crown

 

Před návštěvou našich prodejen si zjistěte skladovou dostupnost na eshopu nebo na online zákaznické podpoře, kterou můžete kontaktovat každý všední den od 8.00 do 16.00 na telefonním čísle 800 313 333, online chatu na eshopu nebo pište kdykoliv na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

© 2000 - 2021 Bikers Crown - motorcycle shop.
All rights reserved