Logo
Vytisknout tuto stránku

Náš tip: Výklopka Shoei Neotec II

Náš tip: Výklopka Shoei Neotec II

Japonský výrobce špičkových helem Shoei věří, že když chcete dělat něco pořádně, musíte tomu věnovat maximální úsilí, čas a pozornost. U vyklápěcích přileb to platí dvojnásob, protože požadavky zákazníků na komfort, zpracování a odhlučnění jsou velmi vysoké. Proto má ve své nabídce pouze jeden model, který je ovšem dotažen do maximální dokonalosti. Mluvíme zde o výklopné helmě Shoei Neotec II, kterou nabízíme hned v šesti barevných variantách...

Shoei představuje pohodlnou "flip-up" výklápěcí helmu, která v kombinaci s aerodynamikou nejvyšší úrovně, vnitřní sluneční clonou, systémem Pinlock® EVO proti zamlžování a schopností bezproblémového propojení s novým intercomem, vynáší model Neotec II na vrchol mezi vyvklápěcími přilbami. Tato helma je vyrobena z organických multikompozitních vláken v různých vrstvách, které zařučují skvělou absorpci nárazů. Je velice tichá díky lícnicím, které eliminují hluk a zajišťují maximální komfort při nošení. Neotec II nabízí dokonalou ventilaci díky inovativním ventilačním otvorům v přilbě a je také homologována jako integrální a otevřená přilba. Pokud si potrpíte na to nejlepší, tento model je právě pro vás!

Dostupné barevné varianty Shoei Neotec II:

Shoei Neotec-II Splicer TC-5

Cena: 18.900,- Kč
Do eshopu

Shoei Neotec II matt black

Cena: 16.900,- Kč
Do eshopu

Shoei Neotec II black

Cena: 15.900,- Kč
Do eshopu

Shoei Neotec II Excursion TC-3

Původní cena: 18.900,- Kč
Nová cena: 14.500,- Kč

Do eshopu

Shoei Neotec II Excursion TC-5

Původní cena: 18.900,- Kč
Nová cena: 14.500,- Kč

Do eshopu

Shoei Neotec II Excursion TC-6

Původní cena: 18.900,- Kč
Nová cena: 14.500,- Kč

Do eshopu

Před návštěvou našich prodejen si zjistěte skladovou dostupnost na eshopu nebo na online zákaznické podpoře, kterou můžete kontaktovat každý všední den od 8.00 do 16.00 na telefonním čísle +420 800 313 333, online chatu na eshopu nebo pište kdykoliv na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

© 2000 - 2021 Bikers Crown - motorcycle shop.
All rights reserved