Akce Shoei PFS na prodejnách Bikers Crown

Shoei dělá vše pro to, aby jeho helmy vyhovovaly všem potencionálním zákazníkům a ve většině případů se to daří. Přesto se však jedná o sériovou výrobu a může se stát, že někomu velikost helmy zcela nesedne. I těmto zákazníkům chce Shoei vyjít vstříc a proto zavádí systém individuálních úprav pod názvem SHOEI PFS. Jedná se o přesné změření velikostních parametrů klientovy hlavy a pomocí softwaru navrhne potřebné modifikace polstrování tak, aby helma optimálně odpovídala velikosti a tvaru hlavy zákazníka. Nyní Shoei přichází s tímto systémem i na český trh a jsme velice rádi, že vám tuto akci můžeme zprostředkovat na vybraných prodejnách Bikers Crown. 

Není smyslem každého zákazníka měřit a dělat mu helmu na míru, ale pomoci těm, kteří mají s fittingem nějaký problém. Probíhá to tak, že se speciálním měřidlem, které má Shoei patentováno, změříme parametry hlavy a software mu doporučí velikost daného modelu a úpravu interiéru, pomocí přídavného polstrování. Z logiky věci vyplývá, že lze pouze přidávat (vnitřní prostor zmenšovat), nikoliv ubírat. Na tyto profesionální úpravy byl zástupce Shoei pro český trh proškolen technikem z japonské centrály, který vám pomůže s výběrem a bude vám plně k dispozici. 

V rámci naší akce vám tuto službu, obsahující měření, analýzu a modelovací úpravy, nabízíme zcela zdarma jako bonus pro nákup nové helmy. Pokud tedy máte zájem o helmu Shoei a neznáte svoji přesnou požadovanou velikost, naplánujte si čas a zastavte se k nám v daný termín na prodejnu. Individuální měření a zkoušení trvá asi 30 minut.

Termín akce Shoei PFS (individuální úprava velikosti helem Shoei):

  • OŘECH - pátek 16. 7. 2021 od 9:00 do 19:00
  • BRANÍK - sobota 17. 7. 2021 od 9:00 do 19:00
  • BRNO - pátek 23. 7. 2021 od 9:00 do 19:00
  • CHLUMEC - sobota 31. 7. 2021 od 9:00 do 19:00

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Bikers Crown

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 21 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Premier
Bell
Simpson
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it