Publikace Hory & zatáčky v prodeji

Možná jste si už všimli nové zajímavé publikace na českém trhu, která zaujme už svým názvem. Hory - a především hustota kvalitních zatáček v nich - jsou pro motorkáře přeci něco jako svatý grál. No, a tohle víc než stostránkové povídání, doplněné pěknými obrázky, je hlavně o tom, kde nejlepší hory a zatáčky hledat.

Spíš než Hory & zatáčky vám možná něco řekne název Alpský motorkářský průvodce, což je projekt, který vzniku nového periodika předcházel, a stojí za ním stejný člověk. Vydavatel Petr Fryč je už řadu let vášnivým moto-cestovatelem a mimo jiné i autorem řady článků na tomto webu. Jeho Alpský motorkářský průvodce patří svým nákladem mezi hodně populární cestovatelské příručky, ale teď zkrátka přišel čas to celé posunout někam dál.

Vznikl tak větší formát s novým názvem, který se kromě zajímavých tipů na parádní svezení věnuje i dalším příbuzným tématům. V prvním čísle je to například rozhovor s Ondřejem Klymčiwem o jeho úspěšné premiéře na Dakaru, novinky ze světa navigací, pojednání o bezpečném motooblečení, nebo praktické rady, jak vlastně vypadá správný průjezd zatáčkou. Hory & zatáčky jsou ale především o mototuristice, takže chybět nesmí ani cestopisy z více či méně dobrodružných výprav po Evropě.

Publikaci Hory & zatáčky najdete na všech našich prodejnách, ale objednat si ji můžete za 98,- Kč i na našem eshopu.

V hlavní části magazínu pak najdete přehled vybraných horských silnic Rakouska, Itálie, Švýcarska a okrajově také Francie. Popis těch nejzáživnějších úseků je vždy doplněn mapkou a redakčním hodnocením, a to nejen z hlediska četnosti zatáček, ale také kvality povrchu, okolního výhledu nebo míry rizika. Magazín Hory & zatáčky bude zatím vycházet dvakrát ročně, a v závislosti na zájmu čtenářů se po nějakém čase možná stane čtvrtletníkem.

 

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 24 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
HJC
Bell
Shark
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Rusty Pistons
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
Kriega
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Carhartt
Nabajk
Interphone
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it