Novinka: Motokrosové a volnočasové oblečení FOX z kolekce 2022

Naskladnili jsme první část nádherných kousků z nejnovější kolekce motokrosového a volnočasového oblečení značky FOX RACING. Tato americká firma vyrábějící oblečení a doplňky je pojem a zná jej dnes takřka celý svět. Značka FOX je bezesporu nejznámější a nejprodávanější značkou v oblasti motokrosu dnešní doby. Skrze sponzoring a úzké spolupráci s nejlepšími jezdci motokrosu jako je např. Tim Gajser nebo Ken Roczen, vytvořila společnost FOX závodní oblečení, které nabízí maximální ochranu bez omezení pohybu. Během svého více než 30 letého působení se stala jednou z nejprogresivnějších značek ve volnočasovém oblečení pro mladé. Na klasické logo FOX, znázorňující hlavu lišky, tak můžete narazit úplně po celém světě...

 

 

NOVINKA 2022
Fox Legion Lt Jersey Fluo red

Cena: 1.349,- Kč

Do eshopu

NOVINKA 2022
Fox Legion Lt Pant Black

Cena: 3.990,- Kč

Do eshopu

NOVINKA 2022
Fox V1 Lux Helmet

Cena: 4.790,- Kč

Do eshopu

NOVINKA 2022
Fox Instinct Boot Grey/Red - model 2022

Cena: 12.490,- Kč

Do eshopu

NOVINKA 2022
Fox Vue X Stray Goggle - OS black

Cena: 3.190,- Kč

Do eshopu

NOVINKA 2022
Fox V1 Skew Helmet

Cena: 4.990,- Kč

Do eshopu

NOVINKA 2022
Fox V2 Dier Helmet

Cena: 6.990,- Kč

Do eshopu

NOVINKA 2022
Fox V2 Merz Helmet

Cena: 6.990,- Kč

Do eshopu

NOVINKA 2022
Fox Fri Thick Sock Afterburn Blue

Cena: 499,- Kč

Do eshopu

NOVINKA 2022
Fox Pinnacle Crew Fleece Black

Cena: 1.390,- Kč

Do eshopu

NOVINKA 2022
FOX Pinnacle Ss Tech Tee - Fluo Yellow

Cena: 899,- Kč

Do eshopu

NOVINKA 2022
FOX Boundary Ss Top - Black/Pink

Cena: 699,- Kč

Do eshopu

 
Společnost Fox Racing byla založena v roce 1974 univerzitním učitelem, Geoffem Foxem. Nejprve se zabývala distribucí dílů pro evropské motokrosové motorky, během dvou let i jejich výrobou. Na jaře roku 1977 Geoff Fox založil svůj vlastní profesionální motokrosový tým, který dosáhl mnoha úspěchů a dokázal americké motokrosové veřejnosti, že jeho výrobky jsou nejlepší ve svém oboru. Ručně šité červené, oranžové a žluté oblečení jeho týmových jezdců se stalo takovým hitem mezi fanoušky, že se Fox Racing začala dále specializovat na oblečení a doplňky pro extrémní a fyzicky náročné sporty (motokros, BMX, MTB, surfing, wakeboarding, snowboarding). 
 
Dnes je Fox Racing stále rodinnou firmou s více jak 300 zaměstnanci a nabízí celou řadu sportovního oblečení a doplňků, které svým uživatelům poskytují maximální svobodu pohybu při zachování jejich excelentní funkčnosti. Výzkum, vývoj a produkce této firmy s hlavou lišky ve znaku vychází především ze zkušeností týmových jezdců nabytých na různých závodech a akcích. A ačkoliv je značka Fox Racing stoprocentně oddaná svým motokrosovým kořenům, v BMX a MTB oblečení se stala nejvíce uznávanou alternativní sportovní značkou napříč generacemi.
  

Kompletní nabídku výrobků FOX najdete na našem eshopu ZDE

 

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 21 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Bell
Shark
XRC
Premier
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
BC Battery Controller
Kriega
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it