Nové helmy SHOEI skladem!

Kultovní japonská značka ručně vyráběných helem SHOEI i pro letošek přichází s řadou novinek a my jako oficiální prodejci vám jako jedni z prvních můžeme nabídnout nové grafické varianty osvědčených modelů NXR, GT-AIR a NEOTEC. Nové barevné varianty těchto nejžádanějších modelů vás určitě zaujmou neotřelým designem a elegantním provedením. Prohlédněte si nové skořepiny této legendární značky na našem eshopu nebo vybraných prodejnách Bikers Crown. Objednat on-line můžete už dnes!

V první vlně naskladněných novinek vám nabízíme 3 nové barevné provedení modelu NXR pod názvem Shoei NXR Parameter TC-3, Shoei NXR Ruts TC-6 a Shoei NXR Flagger TC-3. Všechny tyto helmy se hrdě řadí k naprosté špičce segmentu sportovně - cestovních integrálních helem. GT-Air přichází s další pětivrstvou skořepinou vážící pouhých 1450 g a najdete ji u nás pod názvem Shoei GT-Air Swayer TC-3. A abychom rozbili nadvládu integrálních helem, nabízíme i jednu novou parádní výklopku v elegantním šedočerném designu s červenými prvky - Shoei Neotec Imminent TC-5.  

Nové grafické designy osvědčených modelů NXR, GT-AIR a NEOTEC

 


Shoei NXR Flagger TC-3

Cena: 14.500,- Kč

Do eshopu


Shoei NXR Parameter TC-3

Cena: 14.500,- Kč

Do eshopu


Shoei NXR Ruts TC-6

Cena: 14.500,- Kč

Do eshopu


Shoei GT-Air Swayer TC-3

Cena: 15.900,- Kč

Do eshopu


Shoei Neotec Imminent TC-5

Cena: 17.500,- Kč

Do eshopu

 

 

Pro zjištění dostupnosti, na jakých prodejnách se helmy SHOEI nachází prosím použijte náš eshop nebo se informujte na zákaznické online podpoře na telefonní čísle 493 030 830 nebo emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Helmy SHOEI můžete objednávat na našem eshopu. Najdete je také na vybraných prodejnách Bikers Crown.
 

Marc Marquez

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 21 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Premier
Bell
Simpson
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it